Site Overlay

To ja, czyli kilka słów o mnie!

Poznajmy się, bo i czemu nie! Zastanawiacie się nad tym, kto za tym wszystkim stoi? Zapewne Was to interesuje i chcecie przeczytać kilka słów o mnie, skoro weszliście w tę zakładkę. Jestem Gabi i wymyśliłam sobie, że chcę zagłębić się w świat biżuterii. Od pomysłu przeszłam do czynu i w ten sposób powstało Elondi. O marce więcej dowiecie się w zakładce o marce.

Kilka słów więcej? Poza tym, że robię biżuterię, jestem z wykształcenia historykiem sztuki. Nie pracuję jednak w zawodzie, bo godna praca w kulturze w naszym kraju to coś co niestety nie ma prawa bytu. Pracuję jako content manager. Ta zagadkowa nazwa oznacza po prostu osobę, która tworzy treści do internetu – Social Media, stron internetowych itd. Piszę również bloga o sztuce, a właściwie bardziej jej historii. Oczywiście jest to nieco szumne określenie jeżeli spojrzeć na daty publikacji wpisów, ale jeśli macie ochotę poczytać i o tym, zapraszam na Gabunzel blog.

Mam cudownego narzeczonego i dwie ukochane kocice. Żyjemy sobie w Krakowie, mieście, które do niedawna było polską stolicą smogu. Jest nam tu chyba całkiem dobrze, choć czasem bywa ciężko poruszać się wśród kolekcji szkieł i gier planszowych!

zdjęcie ilustrujące kilka słów o mnie, dwa pierścionki obok drewnianej szkatułki
Moje pierścionki